2я годовщина от UNICE

Національна конференція UNICE Awards – щорічна подія, на яку ми так чекали!

Цього року близька 300 ТОП-Лідерів з усієї України зібралися разом у готелі InterContinental Kiev, щоб отримати порцію натхнення та безцінних порад від провідних бізнес-тренерів країни. Маргарита Січкар розфарбувала настрій позитивом під час тренінгу «Життя зі смаком», а улюбленець Лідерів Сергій Стужук не лише розповів про «Анатомію Лідерства», але й в ході виступу намалював натхненну картину всесвіту UNICE.

Другий день Конференції UNICE Awards розпочався з презентації Плану розвитку та успіху UNICE 2019 та запам’ятається церемонію нагородження Лідерів UNICE, які досягли статус Директор та вище у 2018 році та заслужили на особливе визнання.

UNICE запалює зірки!✨🌟✨ І тому цьогорічне свято UNICE Awards Red Shoes Party було просто грандіозним! 🤩

На запальній вечірці яскраву команду UNICE прикрашали не тільки вбрання чи прикраси💃💍, і навіть не червоні туфельки на танцполі👠. Головною окрасою події були саме ваші очі, що сяють яскравіше діамантів.😍

За традицією привітати UNICE multibrand прийшли зіркові гості: Настя Каменських, Катерина Бужинська, Амадор Хосе Лопес Родрігез, Іван Наві та інші. 🤩🤩На вечірку, розділити успіх також завітали партнери з Польщі та Туреччини. Незмінним зірковим ведучим став Григорій Решетнік, а дует йому склала неперевершена Світлана Мискевич, національний директор UNICE Україна. Сінан Сен, президент UNICE multibrand, особисто дякував кожному Лідеру та з задоволенням вручав нагороди, подарунки та ключі від омріяних автомобілів.