$iid="leftside";
TCI Co
TCI

UNICE з гордістю представляє лідера галузі біотехнологій з Тайваню - корпорацію TCI, яка на даний момент входить в ТОП-3 світових виробників колагену і дієтичних добавок. «В основі розробки наших продуктів лежать інтегровані біотехнології, які поєднують в собі наші професійні знання в області хімії, медицини та естетики», - говорить Голова TCI Вінсент Лін.За 40 років свого існування концерн TCI досяг неймовірних результатів: створив понад 2600 продуктів (в тому числі унікальні маски для обличчя з біоцеллюлози) та зібрав понад 180 нагород і премій за кращі інноваційні розробки в світі. За такий короткий термін корпорація взяла участь в появі майже 2000 торгових марок і патентів, які зареєстровані в Америці, Тайвані, Китаї, Японії, Сінгапурі, Німеччині та Франції.

Продукція TCI поставляється в 54 країни світу, що покриває 70% населення земної кулі. Вражає, правда?Сьогодні UNICE щасливий дати можливість кожному українцю отримати максимум користі для здоров'я і краси. Рідкий колаген у поєднанні з вітамінамі, антиоксидантами і біотіном випереджає потреби сучасної людини!


Немає жодного товару даного бренду.

Продовжуючи переглядати https://unice.org.ua/ Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності, Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie.